Osiedle w zabudowie segmentowej Słoneczne Wzgórze

“Słoneczne Wzgórze” to oferta skierowana do klientów kierujących się przy wyborze inwestycji dobrą lokalizacją, komfortem oraz niepowtarzalnym designem.

Dlaczego Słoneczne Wzgórze?
Lokalizacja
Nasze osiedle zlokalizowane jest w jednej z najbardziej porządanych lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Bliskość centrum miasta jednocześnie zdala od zgiełku oraz kameralne otoczenie wpłynie pozytywnie na jakość życia.
Architektura
Design naszej inwestycji wyróżnia się na tle innych, gdyż został stworzony od podstaw. Projektując Słoneczne Wzgórze kierowaliśmy się najnowszymi trendami architektonicznymi oraz wymaganiami klientów.
Stan deweloperski
Segmenty w naszej inwestycji oddawać będziemy w stanie deweloperskim dzięki czemu klienci nie będą zmuszeni do przeprowadzania tak ciężkich prac, jak rozprowadzanie instalacji, robienie wylewek czy kładzenie tynków.
Wysoki standard
Bez żadnych dopłat nasi klienci otrzymają w standardzie zewnętrzne rolety elektryczne na wszystkich oknach, instalację klimatyzacji, centralnego odkurzacza, alarmową oraz instalację pod kominek gotową do wpięcia wkładu.
Dokładna lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza ul. Działki / ul. Bratków

Parametry:

Wszystkich segmentów- 8
Liczba pokoi – 5
Liczba łazienek – 2
Garaż w bryle budynku – TAK
Teren inwestycji ogrodzony – TAK
Powierzchnia całkowita – 151,8m2
w tym garaż – 17,7m2

Dokumenty do pobrania:
BRAK WOLNYCH SEGMENTÓW